#4 - Veres Mónika2022.05.02. 15:03
Kedves Hajnalka!
Meg szeretnénk köszönni édesanyám temetésének lebonyolításában nyújtott gördülékeny és ügyes közreműködését.
Üdvözlettel: Patkós család Budafok
#3 - Veres Mónika2022.05.02. 13:40
Kedves Mónika!
Hálás szívvel köszönjük a mai búcsúztatót. Nagyon szép volt.
Üdvözlettel: Ildikó és családja
#2 - David2022.03.23. 12:17
Kedves Mónika!
Köszönöm még egyszer a gyönyörű beszédet. Nagyon hálás vagyok érte, hogy ilyen szépen búcsúzott Brigitől.
Nagyon köszönöm.
Üdvözlettel,
David
#1 - Zámbó család2022.03.17. 12:40
Kedves Veres Mónika!
Köszönjük a búcsúztatót pont az és annyi volt...!
Köszönettel:
Zámbó család









