Vélemények

Név:
E-mail:
Hozzászólás:

#4 - Veres Mónika2022.05.02. 15:03

Kedves Hajnalka!

Meg szeretnénk köszönni édesanyám temetésének lebonyolításában nyújtott gördülékeny és ügyes közreműködését.
Üdvözlettel: Patkós család Budafok

#3 - Veres Mónika2022.05.02. 13:40

Kedves Mónika!

Hálás szívvel köszönjük a mai búcsúztatót. Nagyon szép volt.

Üdvözlettel: Ildikó és családja

#2 - David2022.03.23. 12:17

Kedves Mónika!

Köszönöm még egyszer a gyönyörű beszédet. Nagyon hálás vagyok érte, hogy ilyen szépen búcsúzott Brigitől.

Nagyon köszönöm.

Üdvözlettel,
David

#1 - Zámbó család2022.03.17. 12:40

Kedves Veres Mónika!
Köszönjük a búcsúztatót pont az és annyi volt...!
Köszönettel:
Zámbó család