#14 - Beck Krisztina2026.03.26. 11:20
Kedves Hajnalka!
Ezúton szeretném megköszönni magam és a családom nevében édesanyám temetésének a teljeskörű intézését. Minden nagyon profi módon volt megszervezve. Mónikának is köszönjük a gyászbeszédet. A két fiatalembernek is köszönjük, akik az urna és a virágok körüli teendőket intézték. Mindenkinek szívből ajánlom a Gábriel Temetkezés Cégcsoportot.
Köszönettel és tisztelettel: Beck Család
#13 - Kollerics Ildikó2026.03.05. 21:18
Tisztelt Gábriel,
Ezúton szeretnék köszönetet mondani Édesapám temetésének lebonyolításában tett munkájukért és hálámat szeretném kifejezni empatikus hozzáállásukért.
Külön köszönetet szeretnék mondani Mónikának, hogy utolsó útján méltó módon búcsúztatta el apukám.
Ezek sok erőt adtak mély gyászunkban.
Minden jót kívánok!
Köszönettel és tisztelettel : Ildikó
#12 - Tóth Krisztina2025.06.23. 09:27
Tisztelt Gabriel!
Szeretném megköszönni édesanyám példaértékű hamvasztás utáni temetését!
Minden tökéletes volt, szívből ajánlom magukat!
Kollágáinak külön köszönet a kedves és tiszteletteljes hozzáállásáért!
Tisztelettel,
Tóth Krisztina, Tárnok / 2025.06.21
#11 - Széphelyi károly2024.02.07. 12:06
Ezúton szeretném megköszönni az intelligens és diszkrét
munkájukat.
#10 - Kaiser Mária2024.02.07. 12:03
Köszönjük a korrekt lebonyolítást! Nagy segítség volt a gyászunkban.
#9 - Daróci Lajosné2022.07.20. 13:05
Kedves Hajnalka!
Szeretném megköszönni, hogy minden szépen, rendben ment, profin volt megrendezve.
Biztosan tudják, hogy ez mennyire fontos a gyászoló családnak, hogy legalább ezekért a fájdalmas szerveznivalókért nem kell bosszankodni.
Köszönettel és tisztelettel: Daróci Lajosné
#8 - Lukács András2022.07.20. 13:04
Tisztelt Hölgyem/Uram
Édesapám temetését önök végezték, amelyhez köszönjük tiszteletteljes hozzáállásukat, a kedves és magas színvonalú munkát minden Kollégájuktól!
Minden jót kívánunk!
Lukács András és Családja
#7 - Betz Kati2022.05.03. 15:35
Kedves Monika!
Szeretnénk megkoszonni a gyaszbeszedet, tobben jeleztek milyen gyonyoru volt a megemlekezes es sokat adott vissza abbol, hogy milyen ember volt O.
Halas koszonetunk, hogy a temeteshez ennyit hozzaadott es szemelyesse tette.
Minden jot kivanva
Betz Kati
#6 - Kovács Éva2022.05.03. 15:34
Kedves Temetkezés!
Muszáj voltam tollat ragadni és leírni, hogy ennek az 5 embernek az összefogott, kegyeletteljes, tiszteletteljes munkáját ezúton megköszönni.
Tisztelettel: Kovács Éva
#5 - Oláh József2022.05.02. 15:05
Kedves Gabriella!
Köszönjük szépen empatikus hozzáállását, rendkívül szakszerű szervezését szeretett feleségem temetésével kapcsolatban.
Tisztelettel Oláh József








